ČSOB

0. poschodie |  Banky, poisťovne a telekomunikácie

0850 111 777
Map pin icon

Vitajte v novej pobočke ČSOB Nivy

V novej bezhotovostnej pobočke ČSOB v priestoroch Nivy centra môžete vybaviť a dozvedieť sa o všetkých produktoch a službách, ktoré poskytuje ČSOB Finančná skupina.

Poradíme vám s voľbou bežného účtu podľa vašich potrieb, s riešením otázky financovania vášho bývania, s výberom vhodného poistenia, so spotrebným úverom, odporučíme správnu investičnú stratégiu, a tiež vám predstavíme služby nášho elektronického bankovníctva, vrátane špičkovej aplikácie ČSOB SmartBanking.

V našej novej pobočke Nivy nájdete až 2 vkladové bankomaty, mincový aj bezmincový. Vklady aj výbery hotovosti sú bez poplatku a k dispozícii sú vám aj mimo otváracích hodín pobočky ČSOB.  


V pobočke ČSOB Nivy sú pre vás osobne k dispozícii:

Veronika Kiss – riaditeľka pobočky

Beáta Magicová – prémiová bankárka

Tomáš Gregor – prémiový bankár

Martin Meliš – poradca senior


Tešíme sa na Vašu návštevu.


ČSOB patrí medzi najväčšie a najsilnejšie univerzálne banky na slovenskom trhu. Ako člen ČSOB Finančnej skupiny, do ktorej patrí aj ČSOB Poisťovňa, ČSOB stavebná sporiteľňa alebo ČSOB Leasing, vyniká širokým portfóliom ponúkaných produktov a služieb. Pod jednou strechou tak klient v ČSOB nájde rôzne úverové produkty, poistenie, stavebné sporenie, investičné produkty, ako aj lízing, služby elektronického bankovníctva a tiež korporátneho či privátneho bankovníctva. Viac informácií sa dozviete na www.csob.sk.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

@nivycentrum facebook logoinstagram logo