Smartshop - 4ka

0. poschodie |  Banky, poisťovne a telekomunikácie

Map pin icon

Vitajte v dobe dátovej! Ako jeden z najväčších predajcov telefónov a príslušenstva vám v Smartshop - 4ka ponúkame nielen smart produkty, ale aj kompletné služby mobilného operátora 4ka. Teraz aj v nákupnom centre Nivy.

Mobil  + paušál = Smartshop - 4ka

V našej predajni v Smartshop - 4ka máme pre vás pripravenú kolekciu mobilov a príslušenstva, ale aj pridanú hodnotu - vo forme neustálych inovácii. Vízia spoločnosti sa opiera o doterajšie skúsenosti a výborný tím ľudí na pozadí, ktorý je pripravený reagovať na všetky výzvy. Smartshop 4-ka je viac ako len predajňa mobilov. Ponuku tvorí aj veľké množstvo smart produktov a sme predajcom produktov a služieb mobilného operátora 4KA.

Oprava a servis mobilov

V predajni Smartshop - 4ka  poskytujeme certifikovaný servis a výkup telefónov, spojením čoho budujeme silnú značku na trhu. Prevádzkujeme už viac ako 50 kamenných predajní a eshop s odberným miestom v každej z nich. Príďte sa presvedčiť do OC Nivy v Bratislave, tešíme sa na vašu návštevu. Našu aktuálnu ponuku, akcie a zľavy nájdete na aj na webe.

Mobilné telefóny

⎮ Samsung ⎮ Apple ⎮ Xiaomi ⎮ Huawei ⎮ Umidigi ⎮ Sony ⎮ Doogee ⎮ myPhone ⎮ Nokia⎮ HTC ⎮ Honor ⎮ Mobiola ⎮ Motorola ⎮

Príslušenstvo pre mobily

⎮ puzdra a kryty ⎮ ochranné sklá ⎮ fólie ⎮ nabíjačky⎮ powerbanky ⎮ batérie na mobil ⎮ slúchadla⎮ adaptéry ⎮ dátové káble⎮ reproduktory⎮ smart hodinky ⎮ pamäťové média⎮

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

@nivycentrum facebook logoinstagram logo