DORMEO HOME

0. poschodie |  Bytové doplnky, domáce potreby

DORMEO HOME je jedinečný koncept predajne a ponúka zákazníkom kompletné riešenie kvalitného spánku, bytovej dekorácie a zdravého životného štýlu. V DORMEO HOME si uvedomujeme dôležitosť odpočinku pre zdravie človeka, a tak svojim zákazníkom poskytujeme všetko pre zdravý a pohodlný spánok. Zákazníci u nás nájdu kvalitné produkty do celého domu na jednom mieste. Našim cieľom je vytvoriť priestor pre našich zákanzíkov, kde si môžu vybrať z troch kvalitných značiek pre vytvorenie kvalitného, zdravého a bezpečné domova: DORMEO, DELIMANO, ROVUS

Na jednom mieste na vás čaká špičková výbava na spanie - matrace šité na mieru vášmu štýlu, vankúše prispôsobené vášej polohe pri spánku, vrchné matrace, prikrývky, ozdobné vankúše, posteľná bielizeň a široký výber kvalitných výrobkov na spanie pre najmenších, ako aj dekorácie. Dormeo je značka zameraná na komplexné riešenia pre domácnosť a spánok. Všetky naše produkty sú v dokonalom súlade so zdravým odpočinkom. Náš príbeh sa začal písať v roku 2002 v Slovinsku, odkiaľ sa kvalita Dormea začala šíriť do celého sveta. Matrace Dormeo sú už viac ako 20 rokov synonymom zdravého a pohodlného spánku a spokojného života. Našim cieľom je neustále hľadať nové cesty k zlepšeniu prostredia pre spánok každého z vás. Anatomické a ortopedické matrace Dormeo zaručia, že budete spať kvalitným, hlbokým spánkom a ráno se budete prebúdzať do nového dňa odpočinutý a plný energie. Výrobky Dormeo sú starostlivo navrhnuté pre maximálne pohodlie a podporu a ich vlastnosti boli testované v mnohých laboratóriách po celom svete. Výrobky pre zdravý spánok sú vyrobené z inovantávnych a prírodných materiálov, ktoré obsahujuú najnovšie technológie a sú vhodné aj pre alergikov.

Výrobky Delimano zabezpečujú, že varenie je zdravé a vždy príjemné, a navyše energeticky efektívne. My v Delimano rozumieme neodolateľnému nadšeniu pre varenie. Vynakladáme všetko úsilie na to, aby sme Vám mohli ponúknuť všetko, čo potrebujete, chcete a po čom túžite pri každodennej príprave jedál. V našej predajni nájdete inovatívny kuchynský riad, kvalitné kuchynské spotrebiče a mnoho ďalších praktických pomôcok do kuchyne.

Cieľom značky Rovus sú inovatívne a jedinečné produkty, ktoré uľahčia a zefektívnia každodenné upratovanie. A čo je najdôležitejšie, pomôžu o polovicu skrátiť čas venovaný tejto činnosti. Inovatívna línia Rovus Nano je ďalším krokom vpred vo vývoji čistiaceho sortimentu s využitím moderných technológií. Efektívne, ekologické a peniaze šetriace produkty pomôžu vytvoriť lepší, čistejší a bezpečnejší domov.

Dormeo Home, pre Vaše zdravie a lepší život. 

Web obchodu

Sledujte nás

@nivycentrum facebook logoinstagram logo