Zara

0. poschodie |  Dámske a pánske oblečenie

Príbeh značky Zara sa začína v roku 1975, keď sme v španielskom pobrežnom meste A Coruña otvorili našu prvú predajňu. Bol to prvý míľnik v dlhej histórii našej spoločnosti. V priebehu rokov zostala Zara verná svojim základným hodnotám. Tie vyjadrujú štyri jednoduché slová, ktoré charakterizujú všetky naše predajne a online platformy: krása, prehľadnosť, funkčnosť a udržateľnosť. Návrhári stojaci za značkou Zara sa usilujú o veľmi intímny vzťah so zákazníkmi, a preto inštinktívne reagujú na ich meniace sa potreby. Aby na správnom mieste a v správnom čase dokázali prinášať nové nápady, berú do úvahy ako najnovšie trendy, tak aj priebežnú spätnú väzbu k našim dámskym, pánskym a detským kolekciám.

Nová predajňa na Nivách disponuje najnovšími technológiami orientovanými na zákazníka pre čo najlepší zážitok z nakupovania a prepojenia kamenných obchodov s ponukou a predajom na internete.
Zara stelesňuje najnovší imidž značky. Koncepcia novej predajne sa vyznačuje organickými líniami či hrejivými materiálmi a dôraz kladie na udržateľnosť, väčšiu predajnú plochu a upravenejšie priestory, a ešte lepšiu zákaznícku skúsenosť. Predajňa je pripravená prezentovať viacero kolekcií a nový tovar dvakrát týždenne.

Web obchodu

Sledujte nás

@nivycentrum facebook logoinstagram logo