Zen Diamond (už čoskoro)

1. poschodie |  Šperky, hodinky a doplnky

Zen Diamond bol založený s hlboko zakoreneným rodinným dedičstvom a odbornými znalosťami v oblasti výroby šperkov, ktoré sa dedia už tri generácie. Zen Diamond, ktorý je odborníkom na diamantové šperky, definuje svoje podnikanie ako „splnenie snov ženským diamantom“.

Od jednoduchého moderného diamantového prsteňa po prepracovaný diamantový náhrdelník, od šperkov s farebnými drahokamami tancujúcich s diamantmi až po nadčasové diamantové hodinky, Zen Diamond vždy hovorí za jedinečné a nezabudnuteľné emócie. Kolekcie Zen Diamond obsahujú nielen základné klasiky, ako sú solitéry a svadobné prstene, ale aj návrhy šperkov kombinujúce farebné drahokamy s diamantmi, ktoré je možné nosiť vo dne aj v noci. Zen Diamond taktiež vyrába rôzne pánske doplnky, ako sú hodinky, manžetové gombíky, perá, peňaženky a opasky s diamantmi.

Kreativita, remeselné spracovanie a kvalita sú základnými hodnotami, ktoré prenikajú do šperkov Zen Diamond. Všetky šperky Zen pochádzajú z hlbokej a vášnivej práce skúsených zlatníckych remeselníkov, ktorí sú majstrami vo vylepšovaní svetla diamantov. Zen Diamond ako najväčší výrobca diamantových šperkov v Európe a na Strednom východe umožňuje flexibilitu pri uspokojovaní rôznych požiadaviek zákazníkov vytváraním diamantových šperkov v rôznych štýloch. Ženy v mnohých častiach sveta nosia zenové vzory. Zen Diamond je prostredníctvom svojich zámorských spoločností v New Yorku, Dusseldorfe a Dubaji známym vývozcom takmer na každý kontinent. Vďaka odborným znalostiam a hlbokému know-how v oblasti maloobchodu, franšízy a veľkoobchodu je Zen Diamond nielen najväčším reťazcom diamantových obchodov v Turecku, ale rozšíril svoje maloobchodné prevádzky zo svojej domovskej krajiny do USA, krajín Perzského zálivu a Európy.

Sledujte nás

@nivycentrum facebook logoinstagram logo