Intimissimi

1. poschodie |  Spodná bielizeň a doplnky

0914 330 934
Map pin icon

Značka Intimissimi je súčasťou úspešne talianskej spoločnosti, Calzedonia S.p.A Group. Táto značka sa môže pochváliť rozsiahlou celosvetovou sieťou predajní, ktoré udávajú smer v dynamickom svete plného citov, pohodlia a vybraného vkusu. Značka Intimissimi má bohatú a plodnú históriu, ktorá pokračuje priamo na Nivách.

Spodná bielizeň Intimissimi plní sen každej ženy. Jednoduchý, ale rafinovaný štýl, ktorý nie je zbytočne pompézny alebo agresívny. Víťazná kombinácia vysoko kvalitných produktov, romantiky a fantázie si získala srdcia a vernosť zákazníkov z celého sveta. Jej kolekcia ponúka svieži, prirodzený vzhľad a štýl, ktorý citlivo reaguje na potreby moderného sveta. Skvelý pomer kvality / ceny spolu s vycibreným štýlom, strihom a modernými materiálmi vytvára kolekcie, ktoré presne zodpovedajú modernému vkusu a novým trendom.

V sezónnych kolekciách Intimissimi sa odrážajú aktuálne módne trendy, ako vo farbách tak aj v spracovaní. V kolekcii „basic" si zákazníci môžu vybrať zo širokej ponuky artiklov pre každodenné využitie. Nedávno táto značka navyše rozšírila svoju ponuku podprseniek a zákazníčky môžu voliť nielen z obrovskej škály strihov, ale aj košíčkov a to až do veľkosti F. V dámskej kolekcii nájdete rôzne topy, svetríky, spodničky a legíny v trendy strihoch, farbách a z veľmi pohodlných a ľahko udržiavateľných materiálov. Intimissimi si zakladá na kvalite použitých materiálov a ich spracovaní, na pohodlí svojich modelov a cenovej dostupnosti. Vo výrobkoch Intimissimi sa budete cítiť sebavedome, trendy a pohodlne v každej situácii.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

@nivycentrum facebook logoinstagram logo