Björn Borg

1. poschodie |  Športové oblečenie a potreby

Map pin icon

Značka Björn Borg vám ponúka dokonale padnúce a vysoko kvalitné oblečenie s jedinečným dizajnom a výbornou funkčnosťou. Dizajnové a nadčasové kúsky nájdete aj v predajni na Nivách.

Zrodili sme sa na tenisovom kurte, vďaka mužovi, ktorý hral svojim osobitným štýlom a pracoval oveľa tvrdšie, ako ktokoľvek iný. Z tenisovej legendy sa zrodila legenda športového oblečenia. Fenomenálny švédsky tenista Björn Borg posunul tenis z konzervatívneho športu do scény plnej vášní a života.

Od roku 1984 ale značka zdieľa viac než len jeho meno. Dokázal, že robiť veci rozdielne, je oveľa príťažlivejšie než hrať v bezpečnej zóne. Tento prístup sme prevzali a je podstatou dnešnej značky Björn Borg. Značka je svetovo uznávaná vďaka používaniu vysoko kvalitných funkčných materiálov, skvelo padnúcim strihom, eco – friendly prístupu i sledovaniu najnovších trendov.
Björn Borg prepája športový a fashion svet. Jadrom kolekcii je pánske a dámske spodné prádlo, ponúkame ale tiež štýlové voľnočasové a športové oblečenie, topánky a doplnky.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

@nivycentrum facebook logoinstagram logo