101 Drogerie

-1. poschodie |  Zdravie a krása

0914 372 425
Map pin icon

Najväčšia slovenská sieť drogérií – 101 Drogerie prevádzkuje v Nivy centre svoju prvú butikovú pobočku, so širokou ponukou kozmetického, drogériového a doplnkového sortimentu.

Čistá a žiarivá so 101 drogérie

V našich predajniach nájdete široký sortiment produktov starostlivosti nie len o pleť, vlasy a telo, ale aj o čistotu domácnosti. V 101 Drogerie nájdete okrem produktov na osobnú hygienu aj tie pre dentálnu, hygienu dieťaťa, muža aj ženy, i doplnkovú stravu pre zvieracích miláčikov. A keby ste počas nákupu vyhladli, energiu si môžete doplniť našimi energetickými tyčinkami.

 V 101 tke je radosť nakupovať

Rodinný nákup v 101 Drogerie, s množstvom produktových noviniek a takmer 1 000 druhmi tovaru sa môže zmeniť na malú party, ktorú zavŕši ponuka značkovej dekoratívnej kozmetiky a omamných vôní. V 101-tke môžete každý deň nakúpiť za zvýhodnené ceny a vždy dostanete aj o niečo navyše.

Darček k nákupu, výhru v súťaži, zlosovacej akcii a k tomu všetkému príjemný pocit z nakupovania, v atraktívnom prostredí modernej predajne, ktorá svojím dizajnom viac než drogériu pripomína luxusný butik s atraktívnym tovarom.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

@nivycentrum facebook logoinstagram logo