Súťaž o najkrajšiu tortu

Tržnica
15:00 - 20:00

Nivy budú sladké! Súťaž o najkrajšiu tortu vypukne už prvý adventný víkend!

 Tradícia verzus moderná dizajnová torta. Taká bude téma súťaže o najkrajšiu tortu na Nivách. Svoje cukrárske sily si v nej príde zmerať osem neprofesionálnych cukrárok z jednotlivých regiónov Slovenka, a to už v sobotu 27. novembra. Príďte zažiť skvelú atmosféru a Nivy na sladko aj vy!

O víťazovi rozhodne nielen celkový vzhľad torty, ale aj zvládnutie súťažnej témy. Hodnotiť sladké výtvory súťažiacich bude porota zložená z umelcov a cukrárov – šéfkuchár Peter Varga, cukrárka Monika Sisková, teoretik a historik umenia Ľuboslav Moza, akademický maliar Daniel Bidelnica, moderátorka Simona Simanová, Karin Majtanová, Edita Pappová – pedagogička zo SOŠ hotelových služieb a obchodu.

Spoznajte Vianoce z každého kúta Slovenska

Úžasnú atmosféru podujatia znásobí blížiaci sa advent. Bude sa na čo pozerať, a to nielen počas súťaže o najkrajšiu tortu. Na Nivách objavíte tradície z jednotlivých regiónov Slovenska, ich zvyky, tanečné umenie, zdobenie vianočného stromčeka, ale aj typické vianočné koláče. Podujatie bude moderovať dvojica Roman Bomboš a Katarína Hanzelová.

Všeobecná zdravotná poisťovňa bude záujemcom počas celej akcie merať cholesterol, cukor v krvi, hodnoty tuku a svalstva. Veronia caffe ponúkne návštevníkom stánok s výbornou kávičkou. Chýbať nebudú ani súťaže o hodnotné ceny.

Príďte sa s nami zabaviť a vychutnať si tú pravú vianočnú atmosféru nabitú zvykmi a tradíciami z celého Slovenka. Začíname v sobotu 27. novembra o 15. hodine na Nivách. Tešíme sa na vás!

Sledujte nás

@nivycentrum facebook logoinstagram logo